Hakkımızda

Hakkımızda

Kıyam Turizm Hac ve Umre Organizasyonu olarak tüm seyahatlerinizin huzur ve mutluluk içerisinde geçmesi için durmaksızın çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz Hac ve Umre programları yanısıra Yurt içi ve Yurt dışı geziler, uçak bileti, vize işlemleri ve alternatif tatil seçeneklerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Farklı Hac ve Umre programlarımızla hem maddi durumunuza hem de iş programınıza en uygun programı çıkartarak sizleri kutsal topraklara götürüyoruz. Hiç vakit kaybetmeden bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Kıyam Turizm Hac ve Umre Organizasyonu olarak hac ve umre programlarımız ve verdiğimiz diğer hizmetlerimiz ile kusursuz bir hac ve umre deneyimi yaşayacaksınız. Bir diğer hizmetimiz olan yurt içi turlarımız ile tatil beldeleri ve kültürel mirası açısından Dünya'nın en zengini olan ülkemiz sizlerin en uygun fiyatlarla bu cennetten köşeleri görmenizi sağlıyoruz. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Konya, Kayseri, Mardin, Şanlıurfa, Mersin, Nevşehir gibi bir çok ili düzenlediğimiz uygun fiyatlı turlarla sizleri gezdirmekteyiz.

Düzenlediğimiz yurt dışı turları hizmetlerimizle de sizleri bir çok Avrupa ve Orta Doğu ülkesine götürerek Dünya kültürünü görmenizi sağlıyoruz. Yurt dışı turu hizmetimizin içerisinde Dubai, Fas, Balkanlar, Kırım, Bosna Hersek, Kudüs, Mısır gibi bir çok ülkeleri ziyaret etmek isteyen müşterilerimize farklı tur programları ile hizmet veriyoruz. En avantajlı turistik geziler ve turlarımız ile Dünya'nın her yerine geziler düzenlemekteyiz. Hemen bizi arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.