Çanakkale Bursa

Gezisi

Çanakkale Bursa Gezisi

Belirtilen günde Saat 17:00'da Kıyam Turizm önünden hareket ederek gezimize başlıyoruz. Kayseri, Ankara, Eskişehir, Bursa istikametinden Çanakkale'ye varıyoruz. Ankara'da yemek yedikten sonra Bursa'ya doğru hareket ediyoruz.


1. Gün: Sabah Bursa Ulu Camii'nde sabah namazı İnkaya'da altı asırlık çınar altında sabah kahvaltısı daha sonra Bursa Yeşil Camii, Osman gazi ve Orhan gazi gezildikten sonra serbest vakit veriyoruz. Daha sonra Çanakkale'ye hareket edilerek Çanakkale'ye varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otele gidiyoruz.

2. Gün: Sabah kahvaltısını yaptıktan sonra otelden ayrılıyoruz. Gelibolu Yarım Adasına geçiş yaparak Kilit Bahir Kalesi ve savaş hatıraları müzesinin gezilmesi, Koca Seyit Onbaşı Anıtı ziyareti, Namazgah ve Hamidiye Tabyaları ziyareti, Alçıtepe Köyü ve Sargı Yeri Şehitliği ziyareti, Morto Koyu, Anzak Koyu Tören Alanı ziyareti, Kanlı Sırt Ezineli Yahya çavuş anıtı, Ertuğrul Koyu, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, Türk siperlerinin gezilmesi, 57. Alay Şehitliği gezisi ve Conk Bayırı Kemal Yeri ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Gelibolu'da akşam yemeğini yedikten sonta Kayseri'ye hareket ediyoruz.

 

 Fiyata Dahil Hizmetler: 

1.) Kayseri, Çanakkale lüx otobüslerle ulaşım
2.) 1 Gece Otel konaklaması
3.) 2 Sabah Kahvaltısı
4.) 2 Akşam Yemeği
5.) Kıyam Turizm Rehberlik Hizmeti