Dubai

Turu

Dubai Turu

1. Gün İstanbul, Dubai

Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından THY ile Dubai'ye uçuyoruz. Dubai Havaalanında rehberimizce karşılamanın ardından konforlu aracımızla panoromik şehir turu için hareket ediyoruz. Bu turumuzda Jumeriah Camii, Jumeriah Beach, Dünya'nın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Altın ve Baharat çarşıları, Saat Kulesi, Emirates Towers görülecek yerler arasındadır. Ardından otele geçerek serbest zaman veriyoruz.

2. Gün Dubai   
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman veriyoruz. Arzu eden konuklarımıza ekstra olarak organize edilebilecek olan çöl safarisi turuna katılma imkanı buluyoruz. Bu turumuzda önce 4x4 jiplerde çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir, gün batımını seyredebilir ve tur bitimi çölde kurulan kampta açık büfe yemek ve arap müziği ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

3. Gün Dubai  
Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman veriyoruz. Arzu eden konuklarımıza ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün öğle yemekli Abu Dhabi turuna katılma imkanı veriyoruz. Bu turumuzda Emirliğin başkentini yakından tanıma şansına sahip olabilirsiniz. Dileyen konuklarımıza Dubai Creek üzerinde açık büfe yemekli tekne turuna katılma imkanı sunuyoruz.

4.Gün Dubai, İstanbul 
Sabah Kahvaltısının ardından odaları boşaltıyoruz. Uçuş saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Ardından havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından THY uçağı ile İstanbul’a uçuyor ve turumuzun sonuna geliyor.

Not: 
Verilen Fiyat 10 Minumum Kişilik Grup İçindir.
Yeterli Katılım Olmaması Durumunda Tur Tarihi Bir Sonraki Tarihe Ertelenir.
Uçak Bileti Tura Dahil Değildir, Acentamıza Danışınız.
 

Dubai Turları Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

4 Yıldızlı Merkezi Otellerde  3 Gece oda kahvaltı konaklama
Alandan Otele ve yine Alana transferleri
Dubai Şehir turu, Profesyonel rehberlik hizmeti
Seyahat Sigortası

 

Dubai Turları Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

İstanbul, Dubai gidiş dönüş bileti 
Vize
Öğlen, Akşam Yemekleri
Ekstra turlar
4X4 Jiple Safari Turu
Abu Dhabı Turu
Yemekli Tekne Turu